Nasza historia

O nas

Zaczynaliśmy mali

Na początku było kilku ludzi

Witamy na naszej stronie internetowej.

Firma powstała w 1992 r. jako Alfa Agri Michalak. W 2020 przekształciła się w AAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. Początki działalności były związane z rozpoczęciem współpracy z firmą Delaval liderem w obsłudze i wyposażeniu gospodarstw mlecznych.

Przedsiębiorstwo było jednym z dziesięciu, które jako pierwsze podpisało umowę dealerską z Delaval.

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było stopniowe wprowadzanie do oferty artykułów zootechniczych, jeździeckich, BHP, pasz, karm dla zwierząt gospodarczych i domowych, środków ochrony roślin, nawozów, nasion traw, kukurydzy oraz artykułów ogrodniczych.

Oferujemy również części zamienne do maszyn rolniczych, akumulatory, opony, łożyska, uszczelniacze, filtry, oleje, smary, paski klinowe, środki myjące i dezynfekujące.

Następną dużą zmianą w rozwoju było podpisanie umów dealerskich i serwisowych: w 2002 r. z firmą STIHL i VIKING, w 2005 r. BRIGGS & STRATTON, w 2010 r. ROMET, w 2013 r. AL-KO.

Oferta została usupełniona o pilarki, myjki wysokociśnieniowe, kosiarki, podkaszarki, kosy, glebogryzarki, wertykulatory, łuparki, dmuchawy i odkurzacze do liści, skutery, quady, motocykle i odśnieżarki.

Ponadto oferujemy części zamienne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Spawamy również stal czarną, nierdzewną, aluminium.

Zakuwamy i produkujemy liny, przewody hydrauliczne, hamulcowe i klimatyzacyjne. 

Piotr Michalak

założyciel firmy